Litery przestrzenne

Litery przestrzenne 3d to bardzo efektowny rodzaj reklamy. W połączeniu z podświetleniem liter wykonanym w technologii LED można uzyskać bardzo ciekawe efekty wizualne. Litery i znaki przestrzenne mogą świecić nie tylko poprzez lico ale również poprzez bok a nawet tył dając poświatę na element konstrukcyjny.

Wykonujemy litery i znaki przestrzenne wszelkiego typu. Wykorzystujemy wszystkie techniki i materiały dostępne na rynku w zależności od potrzeb klienta:

– PLEXIGLAS

– PCV

– ALURAPID

– ELKAMET i inne.

Jako źródło światła wykorzystujemy

– diody LED w tym także diody RGB z płynną regulacją kolorów, sterowaną programatorem lub pilotem

– rury neonowe

– świetlówki

Wykonujemy także tańszy odpowiednik liter 3d czyli litery ze styroduru. Jest to równie efektowna forma reklamy a przy tym dużo szybsza w realizacji.

Styrodur to specjalny piankowy i utwardzony materiał w którym wycinamy znaki i litery oraz malujemy natryskowo. Dodatkowo aby uatrakcyjnić wygląd na lico litery można zastosować PLEXIGLAS w kolorze, z wydrukiem lub oklejany folią. Wykonujemy także litery styrodurowe z podświetleniem tylnym, czyli poświatą w kierunku elementu konstrukcyjnego czy ściany.

Wykonamy dla Państwa pomiar, projekt z wizualizacją, litery oraz potrzebną konstrukcję nośną i montaż. Wszystko we wskazanym miejscu i terminie. Na całość udzielimy gwarancji.

Na blogu:

  • Wraz z nową stroną www startujemy z blogiem firmowym. Na łamach bloga będziemy publikować aktualności, zdjęcia z naszych realizacji, postaramy się tłumaczyć i doradzać zawiłości techniczne związane z reklamą. Po co to potencjalnemu klientowi? Choćby po to aby mieć świadomość jaki materiał wybrać, jaką będzie......

  • Dlaczego tak mało firm i agencji reklamowych przedstawia cenniki na swoich stronach internetowych? Powodów jest kilka. Przede wszystkim istnieje bardzo wiele konfiguracji wszelkiego rodzaju szyldów, kasetonów reklamowych czy liter przestrzennych. Dlatego też podanie ceny nawet przykładowej może być dla klienta mylące ponieważ ta sama reklama......

  • Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start writing!...

  • Cena oklejania uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim wielkość zaklejanej powierzchni oraz rodzaj tej powierzchni. Inaczej kalkuluje się samochód ciężarowy z płaską zabudową inaczej sportowe auto osobowe z kanciastymi kształtami. Dlatego coś takiego jak cennik oklejania samochodów nie istnieje i każde auto wyceniane jest......

gwarancja
5475

dni, doświadczenia w reklamie