Litery przestrzenne

Litery przestrzenne 3d to bardzo efektowny rodzaj reklamy. W połączeniu z podświetleniem liter wykonanym w technologii LED można uzyskać bardzo ciekawe efekty wizualne. Litery i znaki przestrzenne mogą świecić nie tylko poprzez lico ale również poprzez bok a nawet tył dając poświatę na element konstrukcyjny.

Wykonujemy litery i znaki przestrzenne wszelkiego typu. Wykorzystujemy wszystkie techniki i materiały dostępne na rynku w zależności od potrzeb klienta:

– PLEXIGLAS

– PCV

– ALURAPID

– ELKAMET i inne.

Jako źródło światła wykorzystujemy

– diody LED w tym także diody RGB z płynną regulacją kolorów, sterowaną programatorem lub pilotem

– rury neonowe

– świetlówki

Wykonujemy także tańszy odpowiednik liter 3d czyli litery ze styroduru. Jest to równie efektowna forma reklamy a przy tym dużo szybsza w realizacji.

Styrodur to specjalny piankowy i utwardzony materiał w którym wycinamy znaki i litery oraz malujemy natryskowo. Dodatkowo aby uatrakcyjnić wygląd na lico litery można zastosować PLEXIGLAS w kolorze, z wydrukiem lub oklejany folią. Wykonujemy także litery styrodurowe z podświetleniem tylnym, czyli poświatą w kierunku elementu konstrukcyjnego czy ściany.

Wykonamy dla Państwa pomiar, projekt z wizualizacją, litery oraz potrzebną konstrukcję nośną i montaż. Wszystko we wskazanym miejscu i terminie. Na całość udzielimy gwarancji.

Na blogu:

  • Blog w budowie.

    Wraz z nową stroną www startujemy z blogiem firmowym. Na łamach bloga będziemy publikować aktualności,......

  • Cennik

    Dlaczego tak mało firm i agencji reklamowych przedstawia cenniki na swoich stronach internetowych? Powodów jest......

  • Oklejanie samochodów cennik

    Cena oklejania uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim wielkość zaklejanej powierzchni oraz rodzaj tej......

gwarancja
5475

dni, doświadczenia w reklamie