Kasetony podświetlane

Kasetony świetlne to forma reklamy zewnętrznej wykonana z profilu aluminiowego pospawanego w całość, który tworzy zamkniętą formę. Na lico reklamy stosowana jest PLEXI opal która rozprasza światło i oklejana jest specjalną folią przeznaczoną do podświetleń. Światło uzyskujemy poprzez zastosowanie świetlówek lub diod LED.

– Kasetony podświetlane winylowe stosowane są w przypadku większych rozmiarów lub nietypowych kształtów. Konstrukcja kasetonu wykonana jest ze specjalnego profilu aluminiowego przeznaczonego do naciągu winylu. Lico natomiast to elastyczny materiał winylowy który w zależności od potrzeb jest oklejany folią do podświetleń lub zadrukowany grafiką.

– Semafor świetlny jest dwustronną odmianą kasetonu świetlnego.

– Kasetony świetlne z dibondu to rodzaj zamkniętego sześcianu z wyfrezowanymi elementami graficznymi w licu. Zastosowanie takiej technologii pozwala na podświetlenie tylko wybranych elementów reklamy. Kasetony takie dzięki wysokiej estetyce świetnie nadają się do galerii handlowych, jednak z powodzeniem można stosować je również na zewnątrz pomieszczeń.

Wykonujemy wszelkie nietypowe kształty kasetonów i znaków przestrzennych.

Na blogu:

  • Blog w budowie.

    Wraz z nową stroną www startujemy z blogiem firmowym. Na łamach bloga będziemy publikować aktualności,......

  • Cennik

    Dlaczego tak mało firm i agencji reklamowych przedstawia cenniki na swoich stronach internetowych? Powodów jest......

  • Oklejanie samochodów cennik

    Cena oklejania uzależniona jest od kilku czynników. Przede wszystkim wielkość zaklejanej powierzchni oraz rodzaj tej......

gwarancja
5475

dni, doświadczenia w reklamie